ZiskejZdravi.cz

Audio - záznamy zdravotních přednášek Marie Vavříkové 11-20

Jste často nachlazení? Trpíte angínami? Trápí vás senná rýma? Víte, že přírodní penicilín je cibule a česne?
Stáhnout mp3


Máte často chřipku a kašel? Víte, že při nedostatečném dýchání trpí vaše vnitřní orgány? Nechcete místo prášků užívat čaje?
Stáhnout mp3


Víte, že z masitých pokrmů se v tlustém střevě vytvářejí hnilobné bakterie? Víte, že před zabitím zvíře prochází šokem, při kterém vznikají v jeho těle látky pro nás toxické? Víte, že nemoci mnoha lidí jsou způsobeny živočišnými bílkovinami?
Stáhnout mp3


Víte, co jsou to bílkoviny, tuky, cukry a RADIOVITALITA? Víte, že se dříve sladilo pouze medem nebo prachandou (sušené hrušky)? Víte, jak škodí přebytek cukru? Trápí Vás zácpa a chtěli byste se jí zbavit?
Stáhnout mp3


Máte koutky, popraskané rty nebo lomivé nehty? Máte bércové vředy? Víte že co jsou to vitamíny? Chcete se zbavit únavy? Víte že jablka snižují hladinu cholesterolu v krvi?
Stáhnout mp3


Víte, že rajče působí na snížení krevního tlaku? Víte, že hořké konce okurek mají protirakovinné účinky? Víte, že meloun se používá při léčení všech jaterních a chorob? Víte, že zelenina pomáhá léčit nemoci?
Stáhnout mp3


Víte, že přílišným sluněním vzniká rakovina? Víte, že co všechno napomáhá vzniku rakoviny? Víte, jaké jsou příznaky rakoviny? Znáte prevenci rakoviny?
Stáhnout mp3


Víte, kde najdeme bílkoviny, uhlovodany, tuky, enzymy a cukr? Víte, jak léčit správnou výživou? Víte, že bychom si měli dopřát meloun na pročištění jater a ledvin? Víte, že jablka snižují hladinu cholesterolu v krvi? Víte, jak správně nakličovat obilí a luštěniny?
Stáhnout mp3


Víte, že syrová strava způsobuje našemu tělu osvěžení a vařená strava naopak únavu? Víte, že je důležitá i správná zralost ovoce a zeleniny? Víte, jak jsou důležité enzymy? Máte zájem o - recepty na chutná mléka a na chlebíčky, vyváženou snídani?
Stáhnout mp3


Bojíte se rakoviny? Chcete znát prevenci proti rakovině? Máte zájem o recepty na chutná jídla?
Stáhnout mp3
Další videa - videa o vaření, zdraví, přírodě

Další videa - videa o vaření, zdraví, přírodě

Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny

Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny