ZiskejZdravi.cz

Audio - záznamy zdravotních přednášek Marie Vavříkové 50-59


Víte, že musíme mít každodenní přísun vitamínu „C“? Víte, že při nedostatku vitamínu „C“ vzniká nebezpečí infekčních chorob, rakoviny a mnoha dalších onemocnění? Víte, že vitamín „C“ působí proti příznakům stárnutí, podporuje hojení ran, odstraňuje vedlejší účinky léků atd.? Víte, že ovoce na světle ztrácí postupně vitamín „C“?
Stáhnout mp3


Víte, že sůl v malém množství zvýší krevní tlak a produkci nadledvinek. Víte, že sůl ve velkém množství hromadí vodu v těle, způsobuje poruchy jater, ledvin a pokožky? Víte, že alkohol trvale poškozuje mozek, svaly, srdce i játra?
Stáhnout mp3


Víte, že kakao má vliv na žaludeční a dvanáctníkové vředy? Víte, že tabák obsahuje asi 16 druhů jedů, způsobuje rakovinu plic, nemoci dýchacích cest, neschopnost donosit dítě, zkracuje věk atd.?
Stáhnout mp3


Víte, že při nedostatku zinku se objeví bílé skvrny na nehtech a hnědé skvrny na těle? Víte, že zinek najdete v dýňových a slunečnicových semenech? Víte, že při vynechávání snídaně může dojít ke vzniku kamínků? Víte, že mořské řasy obsahují jód?
Stáhnout mp3


Víte, že při nedostatku vitamínu A máte suchou pleť? Víte, že při nedostatku vitamínu B máte mastnou pleť? Kolísá Vám krevní tlak? Víte, že dospělý zdravý člověk by měl spát 6 až 8 hodin denně?
Stáhnout mp3


Víte, že ovoce je ideální stravou pro všechny lidi? Víte, že před každým jídlem máme sníst alespoň 10 % syrové stravy (ovoce nebo zeleniny)? Víte, že většina ovoce je ve svém konečném produktu zásaditá?
Stáhnout mp3


Víte, že při jídle má být vyrovnaný poměr zásad a kyselin? Víte, že při obezitě je vhodná pouze ovocná snídaně a večeře?
Stáhnout mp3


Víte, že pro naše tělo není vhodné míchání mnoho druhů ovoce? Víte, že káva a čínský čaj jsou příčinou mnoha nemocí (např. srdečních problémů)? Víte, že vitamín B12 se u všech savců vytváří v potřebném množství bakteriemi v zažívacím systému ? Víte, že cholesterol je obsažen jen v živočišných produktech? Víte, že jedna sklenička šťávy z karotky obsahuje více vápníku než 12,5 kilogramů vápníkových tablet z lékárny?
Stáhnout mp3


Nechcete si vyrobit sami bylinné léky? Máte zájem o bylinné lázně? Trápí vás - ekzémy, nervové oslabení, svíravý kašel, revma, hemoroidy, bolesti ledvin? Máte bolavé nohy?
Stáhnout mp3
Další videa - videa o vaření, zdraví, přírodě

Další videa - videa o vaření, zdraví, přírodě

Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny

Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny