ZiskejZdravi.cz

Audio - záznamy zdravotních přednášek Marie Vavříkové 1-10


Víte, co nám ničí zdraví? Co nám způsobuje stálé pojídání? Že nepravidelná strava může mít vliv na zažívání a klouby?
Stáhnout mp3


Máte koutky, praskají vám rty a lámou se vám nehty? Víte, že nedostatek vitamínu „D“ způsobuje křivici a předávkování (pomocí léků) kornatění tepen? Víte, že při nedostatku vitamínu „A“ ztrácíte schopnost vidět za šera?
Stáhnout mp3


Máte močové a žlučové kamínky nebo výrůstky na páteři? Víte, že největší nepřítel člověka je CHUŤ? Víte, že česnek a cibule je přírodní penicilín? Víte, že na křečové žíly máte v hojné míře jíst pohanku?
Stáhnout mp3


Víte, že i koupel vám může pomoci při revmatismu, dně, srdeční slabosti, křečových žílách? Máte problémy s pletí, pocením nebo plísní na nohou?
Stáhnout mp3


Trpíte sklerózou? Nadýmá vás zelenina? Víte, že potřebujete sníst 40 dkg ovoce a 60 dkg zeleniny denně? Víte, že je nutno snížit obsah soli v našem jídelníčku?
Stáhnout mp3


Víte, že revmatismus v překladu znamená "putování škodlivin těle"? Víte, že každý šestý člověk je revmatik a ženy jím trpí 3 krát více? Víte, čím se revmatismus zhoršuje?
Stáhnout mp3


Víte, jak probíhá látková přeměna? Víte, že - trávení začíná již v ústech? Víte, že při nedostatečném dýchání trpí vaše vnitřní orgány? Nechcete místo prášků užívat čaje?
Stáhnout mp3


Dbáte na pravidelnou stolici? Máte zácpu? Pálí vás žáha? Víte, jak vzniká rakovina? Víte, že kyselinotvorné a zásadotvorné látky musí být v rovnováze? Víte, že mák zlepšuje stav při kožních chorobách?
Stáhnout mp3


Proč je člověk na světě? Ztrácí se Vám smysl života? Čemu všemu musí nevěřící člověk věřit?
Stáhnout mp3


Máte močové a ledvinové kameny? Víte, že základ zdraví je prevence? Víte, že dobré dýchání povzbuzuje nervovou činnost? Víte, že zdravý člověk se ve spaní otočí 40 krát?
Stáhnout mp3
Další videa - videa o vaření, zdraví, přírodě

Další videa - videa o vaření, zdraví, přírodě

Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny

Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny